Motto:

Życie jest wyznaczaniem celu, do którego się dąży pomimo zakrętów na drodze do jego osiągnięcia, a także przekuwaniem wniosków z potknięć i porażek w sukcesy.

W dniu 14 marca 2021 szkoły Sieci Edukacyjnej Jeżyce : SP 23, SP 36 i SP 71 w ramach współpracy oraz zainspirowane projektami edukacyjnymi realizowanymi w Europie w ramach On Board zorganizują internetowe wydarzenia o nazwie PiGo.Liczba Pi to w przybliżeniu 3,14.

Dlatego w dniu 14 marca (2021.03.14) o godzinie 3:14 (po południu) 3 szkoły zorganizują internetowe spotkanie, podczas którego zaprezentuje się 14 osób. Każdy prelegent przez 3,14 minuty opowiadać będzie o swoich inspiracjach i dążeniach, swoich osiągnięciach i trudnościach na drodze do ich osiągnięcia, o budowaniu swojego wizerunku i celach życiowych.